Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Zkratka Místo Popis spojení na používaná hřiště
ANG Angelovova Hřiště ZŠ v Praze 4 - Modřanech. Tram 3, 17 do konečné stanice Nad roklí, odtud přejít silnici a dolů podél lesa ke škole. Hřiště je vpravo pod lesíkem. UMT (umělá tráva) 2.generace. Obuv: povoleny pouze gumotextilní kopačky, turfy a sálová obuv !!! 
ARIT Aritma Hřiště SK Aritma v Praze 6, Vokovice. Z Dejvické, metro A, tram 8, 36 do st. Nádraží Veleslavín, pak vpravo kolem školy ulicí Na Luzích cca 300m a vlevo do ul. V Středu, která vede ke vchodu do areálu SK Aritma. Nové hřiště je za šatnami a za tréninkovým fotbalovým hřištěm s UMT. UMT 3. generace, osvětlení. Obuv: povoleny pouze gumotextilní kopačky, turfy a sálová obuv !!! 
ASTR1,2 Astra Zahr. město Hřiště TJ Astra ZM, Praha 10, Zahradní město. Vchod z ul. V Korytech, zhruba naproti ul. Břečťanova. Ze Strašnické, metro A, busem 188. do st. Jesenická. Hř. č.1 je blíže k hale. UMT 2.generace, osvětlení. Obuv: povoleny pouze turfy a sálová obuv !!!  Pouze na futsal!
BALK Balkán Hřiště TJ Spoje Praha, Na Balkáně 812, Praha 3. Tram č. 1, 9, 16 do st. Chmelnice, ulicí Na Vrcholu do ul. Na Balkáně; busy č. 109, 145, 168, 177, 195 do st. Balkán, ulicí Na Balkáně ke staré sokolovně; vchod do areálu vpravo od sokolovny, cca po 50 m vpravo je před halou hřiště. Umělá tráva 2. generace. Obuv: povoleny pouze gumotextilní kopačky, turfy a sálová obuv !!! 
BECH Běchovice 2 Hřiště T.J. Sokol Praha 9 – Běchovice II., ul. Na Korunce. Busy č. 250 od metra B Černý Most (doba jízdy 7 min.), č. 240 též z Černého Mostu (intervaly 1 hod.), č. 109 od metra B Palmovka (doba jízdy 25 min.) do st. Nádraží Běchovice, ulicí K Železnici (pozor – směrem od železnice!) cca 500 m až k areálu.  V areálu udržujte čistotu, používejte jen snadno dostupná WC !!! UMT 3. generace, osvětlení. Obuv: povoleny pouze gumotextilní kopačky, turfy a sálová obuv !!! V "lisovkách" se hrát nesmí.
BECHO Běchovice 2 Hřiště T.J. Sokol Praha 9 – Běchovice II., ul. Na Korunce. Busy č. 250 od metra B Černý Most (doba jízdy 7 min.), č. 240 též z Černého Mostu (intervaly 1 hod.), č. 109 od metra B Palmovka (doba jízdy 25 min.) do st. Nádraží Běchovice, ulicí K Železnici (pozor – směrem od železnice!) cca 500 m až k areálu.  V areálu udržujte čistotu, používejte jen snadno dostupná WC !!! UMT 3.generace, osvětlení. Obuv: povoleny pouze turfy a sálová obuv !!!  Pouze na futsal! 
DEKAN Děkanka Hřiště SK Nusle, Praha 4, Děkanská vinice I. 987/5 (od metra C Pražského povstání pěšky necelých 5 minut), vchod k šatnám z parkoviště před halou. Hřiště je až vzadu v areálu, jděte podél atlet. dráhy a projděte vpravo mezi hřištěm na minigolf a budovou Pražského fotbalového svazu. Druhý vchod (bývá však často uzamčen) je z ul. Pod Děkankou, vedle je budova PFS. UMT 3.generace, osvětlení. Obuv: povoleny pouze gumotextilní kopačky, turfy a sálová obuv !!! V "lisovkách" se hrát nesmí.
EDEN Hala Slavia Hala Slavie Praha ve Vršovicích, Praha 10. Pěšky z Kubánského náměstí. Pouze na futsal!
HAGI1,2,3 Hagibor Škvárová hřiště v areálu TJ Bohemians na Hagiboru. Metrem A do stanice Želivského, odtud pěšky cca 600 metrů ulicí Izraelskou. Areál je napravo od silnice. Na fotbalovém hřišti vlevo, při pohledu od haly, kde jsou v přízemí kabiny a sprchy, je hřiště č.1 nejblíže, č. 2 uprostřed a č. 3 je nejdále.   Do haly a šaten je zakázáno vstupovat v kopačkách! Další informace jsou vylepeny u vrátnice. Povrch: škvára. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Ve vrátnici lze odevzdat zápisy o utkání.
HÁJE 1,2 Háje Umělá tráva, osvětlení, hř. ZŠ Schulhoffova, Praha 4 - Chodov. Od metra C Háje, příp. Chodov busy 154, 170 do st. Brechtova nebo Prašná, vchod do areálu je z ul. Květnového vítězství (nedaleko squashové haly). řiště č.1 je blíže vchodu do areálu. UMT 3.generace, osvětlení. Obuv: povoleny pouze turfy a sálová obuv !!! Pouze na futsal !
HANSP Hanspaulka Hřiště ve "Sportovním areálu Hanspaulka“ u ZŠ Sušická na křižovatce ulic Na Hanspaulce a Sušické v Praze 6. Doprava: ze stanice tram 2, 20, 26 Thákurova (1 st. od metra A Dejvická směr Vokovice) vpravo ulicí Šáreckou na křižovatku s ulicí Na Hanspaulce a odtud cca 100m do kopce. Nebo busem 131 (jede též od Hradčanské, metro A) z konečné zast. Bořislavka jednu stanici do st. Hanspaulka a odtud zpět cca 50m a doleva dolů ulicí Na Hanspaulce až k areálu. Vstup je pouze z ulice Na Hanspaulce. UMT 3.generace, osvětlení. V zimním období se hraje v nafukovací hale. Obuv: povoleny pouze gumotextilní kopačky, turfy a sálová obuv !!! V "lisovkách" se hrát nesmí.
HOSTI Hostivař Hřiště v areálu SK Hostivař na Praze 10, u křižovatky ulic Švehlova a Pražská, neboli pod Intersparem. Od stanice metra A Skalka bus 101, 154, 177 do st. Na Groši. UMT 3.generace, osvětlení. Do sprch možný vstup od travnatého hřiště, případné info v restauraci. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může. 
HRAB 1, 2, 3  Hrabákova Hřiště v areálu ZŠ Pošepného v Praze 4. Jediný vchod je z Hrabákovy ul. 2001.  Od stanice metra C Chodov okolo Centra Chodov (to zůstává po pravé ruce) přes ul. U Kunratického lesa (st. bus Petýrkova) průchodem mezi paneláky do Hrabákovy ul. (cca 5 min.). Hř. č. 1 je při pohledu od restaurace vpravo. Šatny v objektu restaurace. UMT 3. generace, osvětlení. Obuv: povoleny pouze gumotextilní kopačky, turfy a sálová obuv !!!                                                 Přísný zákaz vjezdu motorových vozidel účastníků soutěží PSMF do areálu !!
JUNI 1,2 Junior Praha Hřiště Junioru v Praze 10. Ze Strašnické (metro A) ul. V Olšinách směrem z centra, po cca 600 m uvidíte hřiště vlevo. Druhý vchod z ul. Brigádníků. Hřiště č. 1 je blíže kabinám. Povrch: písek. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.
KBELY  Spartak Kbely Hřistě v areálu Spartaku Kbely. Busem 185 z Letňan, metro C, nebo Palmovky, metro B, do st. Huntířovská. Z Letňan, metro C, jezdí taky busy 259 a 280, ale ty intervaly... Na světelné křižovatce doleva do Vrchlabské, pak opět doleva do Železnobrodské, ve které je vlevo vchod do areálu. UMT 3.generace. Obuv: povoleny pouze gumotextilní kopačky, turfy a sálová obuv !!! 
LITVI Litvínovská V areálu Sport Centra Prosek, Praha 9. Ze stanice Střížkov (metro C) přejít do Teplické ul. a z ní doleva Litvínovskou k areálu. Vchod je vedle ZŠ Litvínovská 500.  UMT 2.generace, osvětlení. Povolená obuv: jen sálová obuv ! Pouze na futsal!
MET8 Meteor 8 Hř. v Praze 8. Z Palmovky, metro B, 1 stanici tram č. 24 směr Bulovka do st. Stejskalova a pak jděte vlevo do areálu Meteoru 8. Hřiště s UMT je vzadu u restaurace, osvětlení. UMT 3.generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může. 
MIKU 1,2,3 Mikulova Hřiště v areálu školy Mikulova na Praze 4, cca 300 metrů od metra C Opatov směrem k sídl. Jižní Město nebo bus 165, 197 do st. Bachova. Vstup možný brankou, ke které se dostanete z metra po chodníku vedoucím po levém kraji Centrálního parku nebo vchodem do školy z ulice Mikulova. Auty se do areálu zajíždět nedá, parkoviště (placené i neplacené) je v ulici Bachova. Hřiště číslo 1 je nejblíže kabinám, číslo 3 je nevzdálenější. UMT 3.generace, osvětlení.  Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může. Více na www.mikulovka.cz .
NOVOB Novoborská Hřiště Centra volného času Praha 9, Novoborská 2/610 v areálu SPŠ Strojnické (pozor na omyl, nedaleko je též hřiště základní školy!).  Ze stanice metra C Střížkov busy č. 151 a 186 do st. Českolipská, pokračovat dál Lovosickou (na opačné straně uvidíte parkoviště), vchod do areálu je z Lovosické po pravé straně. Umělá tráva 2. generace, osvětlení. Obuv: povoleny pouze gumotextilní kopačky, turfy a sálová obuv !!! 
PANK 1,2 Pankrác Fotbalová hřiště TJ Pankrác v ulici Družstevní ochoz. Metrem C do stanice Pankrác, pak je nutné podejít magistrálu ulicí Hvězdovou nebo jet jednu stanici busem 188. Za ZŠ Sdružení doprava ulicí Družstevní ochoz a opět doprava po cestě k areálu. Hřiště č. 1 je nejblíže kabinám a sprchám (při příchodu do areálu v první budově vpravo), hřiště č. 2 je dále od vchodu do kabin. Povrch: škvára. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.

P 1,2,3 

(PRAZ 1,2 pro futsal)

Pražačka

 

Hřiště ve sportovním areálu Na Pražačce, Praha 3. Tram 1, 9, 16 do st. Vápenka a vlevo do SaRA Pražačka, který je vlevo od Koněvovy ulice za budovou gymnázia. Hřiště číslo 1 je nejblíže kabinám, číslo 3 je nejvzdálenější.  UMT 3.generace, osvětlení. Obuv: povoleny pouze gumotextilní kopačky, turfy a sálová obuv !!!  V "lisovkách" se hrát nesmí.                                                Zápisy lze vhodit do schránky vpravo za dveřmi chodby před Little restaurantem.                                                  Kolem areálu jen parkovací zóny !!!
PODVI Podvinný mlýn Hřiště Rugby clubu Sparta v ulici Kovanecká v Praze 9. Tram 15,19 do st. U Svobodárny (u Kulturního střediska Gong) nebo pěšky ze stanice metra B Českomoravská ul. U Skládky přes Sokolovskou ulici a Kovaneckou směrem k Rokytce. Při pohledu na zbouraný areál, kde dříve bylo mj. hřiště na malý fotbal (tzv.klec) a tenisové kurty, je hřiště vpravo. UMT 3.generace, osvětlení. Obuv: povoleny pouze gumotextilní kopačky, turfy a sálová obuv !!! 
RIEG Riegrovy sady - písek Hřiště v areálu Sokola Královské Vinohrady v Praze 2 - Vinohradech. Ze stanice metra A,C Muzeum tram č. 11 k Vinohradské tržnici a pak vlevo, z křižovatky ulic Třebízského a Polské ke sportovní hale, obejít ji zleva, pak do podchodu a po schodech nahoru ke hřišti. Šatny k dispozici na ploše pod hřištěm, klíče nutno vyzvednout ve vrátnici v hlavní bodově. Povrch: písek. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Ke 13.8.2009 mimo provoz.
SAN Santoška DTJ hřiště DTJ Santoška, umělá tráva 2.generace, Praha 5, mezi ulicemi Xaveriova a Nad Santoškou. Příjezd autem ulicemi Radlickou, Ostrovského a U Santošky. Příjezd MHD: od metra B Anděl ze st. Na Knížecí busem č.137 do st. Václavka a ulicí Nad Santoškou k areálu. UMT3.generace, osvětlení. Kopačky: povoleny pouze turfy a sálová obuv !!!  Pouze na futsal!
S 1,2 Slavoj Suchdol Fotbalové hřiště v Praze 6 - Suchdolská ulice 41. Busy 107, 147 od metra A Dejvická do stanice Internacionální. Areál je u křižovatky ulic Internacionální a Suchdolské. Hřiště číslo 1 je umístěno blíže kabinám. Povrch: škvára. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V sezóně Jaro 2010 se nebude hrát - rekonstrukce hřiště.
STER 1,2,3 Štěrboholy Hřiště v areálu SK Viktoria Štěrboholy, U Školy, Praha 10. MHD - st. U Samoobsluhy, bus 163 (od metra A Depo Hostivař), ulicí U Školy k hale, zde jsou šatny, hř. č.1 je nejblíže šatnám, č.3 nejdále. UMT 3.generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec  III. V "lisovkách" se hrát může.
STOD Stodůlky Hřiště v areálu TJ Sokol Stodůlky. Od metra B Stodůlky ulicí Flöglovou a Kuncovou až ke vchodu do areálu (pěšky cca 5 min.), hřiště je za vzdálenější fotbalovou brankou. Do šaten v tribuně u fotb. hřiště po schodech dolů, parkování z ulice Lýskova mezi kotelnou a hřištěm. UMT 2.generace, osvětlení. Obuv: povoleny pouze gumotextilní kopačky, turfy a sálová obuv !!! 
TEMPO Tempo Praha FC Hřiště FC Tempo, bus 139, 205 ze st. metra C Kačerov do st. Lhotka, cca 400 m ulicí Ve Lhotce, zahnout doprava k areálu FC Tempo, za zadní brankou druhého fotb. hřiště je hřiště. UMT 3.generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může.  
TKSPA Ten. klub Sparta Hřiště v areálu Tenisového klubu Sparta Praha (Sportpark Stromovka), Za Císařským mlýnem 33, Praha 7. Autem lze jet pouze kolem T-Mobile areny ulicí Za Elektrárnou a po levém břehu Vltavy až ke vchodu do areálu. Jediná možná cesta PID: busem 131 od metra A Hradčanská do st. Nádraží Bubeneč, cca 50 m kolem trati zpět, po schodech dolů, podejít trať, dále po silnici vpravo a cca 150 m ke vchodu do areálu. Vchod jen recepcí, kde si proti záloze vyzvedněte klíče od šaten, vchodové branky a osvětlení! UMT 2.generace, osvětlení. Obuv: povoleny pouze gumotextilní kopačky, turfy a sálová obuv !!!  Trasa popsána též na www.tkspartapraha.cz.
ZAK Zákostelní Hřiště v areálu Sokola Vysočany na rohu Zákostelní a Novoškolské ulice. Z metra B Vysočanská projděte parkem do Špitálské ulice, pak vpravo do Zákostelní a jěště vpravo do Novoškolské, vchod je vlevo. UMT 3.generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může. Do schránky u vchodu do šaten lze vhodit zápisy o utkání.                                                                                                                                               
ZAKO Zákostelní Hřiště v areálu Sokola Vysočany na rohu Zákostelní a Novoškolské ulice. Z metra B Vysočanská projděte parkem do Špitálské ulice, pak vpravo do Zákostelní a jěště vpravo do Novoškolské, vchod je vlevo. UMT 3.generace, osvětlení. Obuv: povoleny pouze gumotextilní kopačky, turfy a sálová obuv !!!  Pouze na futsal!                                          Do schránky u vchodu do šaten lze vhodit zápisy o utkání.
ZARUB Zárubova Hřiště ZŠ v Praze 4 - Lhotce.Z metra C Kačerov busy 139, 150, 205 do st. Sídliště Lhotka. ZŠ je vlevo přes ulici. UMT 2.generace, Obuv: povoleny pouze gumotextilní kopačky, turfy a sálová obuv !!! 
ZLICH Zlíchov Hřiště FK Zlíchov 1914. Tram č. 12, 13, 14, 20 do st. Zlíchov (výjimečně i bus č. 128 od metra B Smíchovské nádraží). Ulicí Nad Zlíchovem cca 300 m do kopce, podejdete viadukt (je cca 50 m. od žel. zast. Praha-Žvahov) a po silnici vlevo směrem ke hřbitovu. Před ním vpravo se dostanete vraty do areálu. Ke hřišti na HL se jde po schodech nahoru. Zákaz vstupu na fotbalové hřiště s čerstvě zasetým trávníkem! Do šaten a sprch se musíte vrátit zpět po silnici a pak vlevo nahoru ke kabinám. Povrch: písek. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.