28. 12. 2017

TJ Sokol Suchdol – DDR FC 5:3 (2:0)
Sestava: Lukino - Kuba, Kubišta, Doktor, Mišák, Jiřina, Malec
Branky: Doktor 3, Kubišta, Kuba
Soupeř ne nešikovný, platil na něj presink, který vedl k chybám v rozehrávce, z čehož profitoval především Doktor, autor hattricku. Vcelku pohodové vítězství, soupeř koriguje až v samotném závěru.

TJ Sokol Suchdol – Hustá pěna FC 5:0 (1:0)
Sestava: Lukino - Kubišta, Mišák, Jiřina, Venda, Kuba, Malec, Doktor
Branky: Doktor, Kuba, Lukino, Kubišta, Mišák
Soupeř o generaci až dvě mladší, snaživý, ovšem na naší straně zkušenost. Lukino gól přes celé hřiště.

TJ Sokol Suchdol – Květák 2:6 (0:1)
Sestava: Lukino – Kuba, Mišák, Venda, Malec, Tomáš, Jiřina, Doktor, Kubišta
Branky: Mišák, Kubišta
Soupeř na nás řádně nachystaný, trojice našich hráčů míří k zápasu takřka rovnou z Běchovic, což se projevuje především v druhé půli. Zasloužené vítězství soupeře.

TJ Sokol Suchdol – Posílej FC 10:5 (3:1)
Branky: Venda 3, Tomáš 2, Jiřina 2, Mišák 2, Doktor
Soupeř byl do soutěže dopsán dodatečně jako náhrada za jiný tým. Jeho nezkušenost se projevila, nadšení nestačilo. Ve druhé půli oba týmy rezignovaly na obranu, přednost dostaly útočné choutky, takže se zrodil divoký výsledek. Po devíti letech tak na kontě našich vstřelených branek svítí opět dvojciferné číslo.

TJ Sokol Suchdol – Malvazinky 1. FC 6:0k
Sestava:
Lukino – Kuba, Mišák, Venda, Malec, Tomáš, Jiřina, Doktor
Soupeř pouze ve čtyřech hráčích.

TJ Sokol Suchdol – Palmeiras Prosek 3:4 (2:1)
Sestava: Lukino –Mišák, Venda, Malec, Tomáš, Jiřina, Doktor, Kubišta
Branky: Kubišta, Tomáš, vl.soupeře
Nehorázně ztracený zápas s lídrem soutěže, vedení 3:1 a laciné góly v závěru. Nedůraz v obranných činnostech při rozích a autech soupeře, pomalý návrat do obrany.

TJ Sokol Suchdol – Rychlá rota 4:1 (1:2)
Sestava: Lukino –Mišák, Venda, Malec, Tomáš, Jiřina, Doktor
Branky: Venda 4
Vendovo galapředstavení, střelecký koncert, během minuty odpoví na vedení soupeře, krásné branky včetně střely do šibenice.

TJ Sokol Suchdol – ZAK Praha 1:1 (0:0)
Sestava: Lukino - Kubišta, Jiřina, Mišák, Kotel, Kuba
Branka: Mišák
Utkání začalo se zpožděním kvůli problémům s registrací hráče v předchozím zápase. My jdeme do utkání bez střídání. Doktor a Venda ukončili ze zdravotních důvodů předčasně sezonu, takže na S.O.S. volání reaguje Kotel a narychlo oprašuje turfy. Soupeř běhavý, houževnatý, nedá ani metr zadarmo. Jdeme do vedení Mišákem po rohu, ZAK vyrovná o 2 minuty později střelou ze střední vzdálenosti. Ve druhé půli máme více ze hry, soupeřův gólman však exceluje. Ani Lukino však není bez práce, takže zřejmě spravedlivá remíza.

TJ Sokol Suchdol – Výlov 0. FC 6:0k
Sestava: Lukino - Kubišta, Tomáš, Pádlista, Kotel, Jiřina, Mišák, Kuba
Soupeř o počtu tří hráčů.

TJ Sokol Suchdol – Buzuluk Úvaly 5:1 (3:0)
Sestava: Lukino - Kubišta, Jiřina, Mišák, Kotel, Pádlista
Branky: Kubišta 2, Jiřina, Kotel, Pádlista
Sestavu lepíme velmi těžko, na poslední chvíli. Přijíždí Pádlista, se zpožděním kvůli hledání kopaček. První gól střílí Jiřina, poté co mu gólman soupeře nabídne míč jako na zlatém podnose. Druhý přidává Kotel střelou pěkně uklizenou k tyči. Další góly přidávají Kubové, řada příležitostí zůstala nevyužitých. Výborný výkon předvedl rovněž Lukino, hráči soupeře přiváděl k šílenství.

TJ Sokol Suchdol – Catchers SC 0:6k